Демонтажні роботи в квартирі

Демонтажні роботи - це роботи по демонтажу устаткування, пристроїв, приладів і інженерних систем. Проводяться вони перед переїздом на нову квартиру або в заміський будинок. А якщо мова йде про ремонт, то демонтажні роботи є необхідною підготовкою до нього.
Услуги

Демонтажні роботи – це роботи по демонтажу устаткування, пристроїв, приладів і інженерних систем. Проводяться вони перед переїздом на нову квартиру або в заміський будинок. А якщо мова йде про ремонт, то демонтажні роботи є необхідною підготовкою до нього.

Починаючи будь-який ремонт, необхідно провести підготовчі роботи. Треба демонтувати всі, що буде замінено в процесі ремонту або заважатиме роботі, а також необхідно дотримуватися будівельні норми і правила техніки безпеки. Роботи з демонтажу досить різноманітні і існує певний порядок їх проведення.

Важливо демонтувати електропроводку в квартирі, щоб уникнути удару струмом, особливо якщо немає впевненості, що проводка змонтована правильно. У щитку відключають основний автомат, щоб знеструмити інші автомати, пов’язані з ним. Демонтаж електропроводки починають з перевірки електричним індикатором наявності струму в мережі. Якщо після відключення в приміщенні енергопостачання, при контрольній перевірці наявності струму, індикатор струму все ж показує наявність напруги, то необхідно перевірити всю електропроводку ще раз. Далі приступають до демонтажу електрощита з автоматами, щоб знеструмити силовий кабель. Після виконання всіх запобіжних заходів не рекомендується нехтувати діелектричними рукавичками, а ручки викруток і плоскогубців повинні бути прогумовані, щоб не пропускати електричний струм.

На наступному етапі демонтуються світильники, розетки і вимикачі. Потім прибирають всю зовнішню проводку. Приховану в стінах проводці не демонтують, якщо її розташування не буде змінюватися.

При переплануванні квартири буває необхідно демонтувати старі ванну і туалет, з подальшим об’єднанням їх в одне приміщення. Такий варіант перепланування дозволяє збільшити площу майбутніх сантехнічних приміщень, розмістити раціональніше сантехнічне обладнання. В першу чергу знімають обладнання: унітаз, раковину і ванну. Перед демонтажем водяних кранів необхідно перекрити подачу гарячої і холодної води в стояках.

Далі необхідно відбити всю стару кахельну плитку зі стін і видалити всі обсипаються шари зі стелі і стін. Плитка видаляється зверху вниз, щоб знизити ризик поранитися осколками плитки. Демонтаж плитки досить трудомісткий, можна працювати молотком і зубилом, а використання перфоратора значно полегшує процес. Якщо плитка була посаджена на цемент, то навряд чи її вдасться зберегти цілою. Плитка, посаджена на клей, демонтується легше і може бути використана повторно. Після демонтажу плитки долотом або шпателем знімають клей або цемент, на який була приклеєна плитка.

Роботи з демонтажу старої підлоги досить трудомісткі. Залежно від конструкції підлоги і підлогового покриття змінюється обсяг демонтажних робіт. При демонтажі дерев’яної підлоги треба провести демонтаж старих плінтусів і верхнього покриття його. Потім слід провести повне розбирання чорнової підлоги і дерев’яних лагів підстави його. Цементну підлогу демонтується перфоратором з насадкою для штробления. Для демонтажу плиткового покриття використовують дриль з ударним механізмом.

При переплануванні квартири часто проводять демонтаж деяких перегородок або навіть частин стін. Перед початком роботи потрібно отримати дозвіл і оформити документи на перепланування. Для демонтажу стін використовують перфоратор з насадками. Для несучих стін, виконаних, як правило, із залізобетону краще використовувати болгарку з алмазним кругом.

Несучі стіни не можна повністю зруйнувати, щоб не порушити міцність будівлі, можна лише частково їх демонтувати. Після виконання отвору в несучій стіні, його треба посилити швелерами або куточками, щоб заповнити міцність конструкції. Якщо стіна не є несучою її можна демонтувати повністю. Дозволів для знесення таких стін не потрібно. Руйнування будь-яких стін починається зверху. Спочатку знімаються плінтуса, розетки, елементи декоративного оздоблення. При демонтажі цегляної перегородки її необхідно очистити від всіх покриттів, щоб була видна кладка, це спростить процес демонтажу. При демонтажі бетонних стін спочатку руйнується бетон до арматури, потім обрізається арматура. Для безпеки робіт бажано встановити поруч з демонтується стіною тимчасові розпірки. Найпростіше розбирати стіни з гіпсового картону. Спочатку знімаються листи гіпсокартону, потім демонтуються профілі.

Як правило, всі види описаних робіт дуже галасливі, тому перш, ніж починати їх, потрібно попередити сусідів і бажано все роботи проводити в будні дні. Треба заздалегідь подумати про утилізацію майбутнього будівельного сміття, запастися мішками для вивезення сміття на звалище. Будівельне сміття необхідно саме вивозити, так як категорично забороняється викидати будівельне сміття в контейнери для побутових відходів. Так як при всіх видах демонтажу утворюється багато цементного пилу потрібно обов’язково захистити органи дихання, використовувати респіратор, надіти головний убір і рукавички. Щоб уберегти квартиру від пилу, двері демонтуються приміщень завішують щільним поліетиленом або мокрою тканиною, біля входу бажано покласти вологий килимок.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!