Ремонтні роботи в квартирах і офісах

Услуги
Демонтажні роботи
Демонтажні роботи - це роботи по демонтажу устаткування, пристроїв, приладів і інженерних систем. Проводяться вони перед переїздом на нову квартиру або в заміський будинок. А якщо мова йде про ремонт, то демонтажні роботи є необхідною підготовкою до нього.
Демонтажні роботи
Услуги
Поклейка шпалер
Підготувати стіни і правильно їх обклеїти шпалерами, один з найважливіших етапів в ремонті квартири. Важливо дотримуватися всіх правил і технології при обклеювання шпалерами, при підготовці поверхні під шпалери і після обклеювання стін шпалерами.
Поклейка шпалер
Услуги
Монтаж душової кабіни
Виконуємо збірку, установку, ремонт і монтаж душових кабін. Виконують монтаж душових кабін кращі фахівці сантехніки.
Монтаж душової кабіни
Укладка ламината
Укладання ламінату
Виконуємо укладку ламінату та ін. Підлогових покриттів. Ламінат гарне покриття для підлоги для кухні та кімнати. Вартість укладання ламінату від 80 грн. м.кв.
Укладання ламінату
Услуги
Майстер на всі руки
Ви можете викликати майстра додому в будь-який день тижня, і він буде з 9:00 ранку і до 18:00 вечора, з невеликою перервою на обід, допомагати облаштовувати Ваш будинок або квартиру.
Майстер на всі руки
Услуги
Ремонт ванних кімнат
Ми пропонуємо комплекс послуг «Ремонт ванної кімнати під ключ». Дизайн вашої ванної кімнати стане неповторним, таким, що відповідає всім вашим бажанням і мріям.
Ремонт ванних кімнат
Услуги
Укладання плитки в квартирі
Якщо Ви звернетеся до нас, то ремонт ванної кімнати пройде максимально швидко, а всі роботи будуть проведені на найвищому рівні якості.
Укладання плитки в квартирі
Услуги
Електрика
Влаштування електрики в квартирі - одна з найвідповідальніших областей в будівництві, адже від цього залежатиме безпека всіх мешканців. Саме тому, роботи найкраще довірити фнам - у нас працюють фахівці, які виконають монтаж по всім нормам і з усіма вашими побажаннями, а результат буде радувати вас довгі роки ...
Електрика
Отделочные работы
Оздоблювальні роботи
Виконуємо обробку в квартирах, котеджах, офісах. Надаємо якісні послуги з обробки, спрямовані на поліпшення вигляду вашого приміщення, створення стильного дизайну. Оздоблювальні роботи, виконані нашими майстрами, дають можливість милуватися красивим інтер'єром і піднімають настрій.
Оздоблювальні роботи
Услуги
Влаштування водяних теплих підлог
Монтаж з використанням матів з фіксаторами REHAU Varionova забезпечує надійну фіксацію труб REHAU RAUTHERM S і економить ваш час. Вся площа поверхні збирається зі стандартних блоків, які накладаються один на одного по сполучної лінії і замикаються. При цьому не залишається відходів - кожен наступний ряд продовжує попередній.
Влаштування водяних теплих підлог
Услуги
Сантехнічні роботи
Викликати сантехніка просто - зателефонуйте за номером на сайті і наш майстер приїде в будь-який час доби по всьому Запоріжжю. Майстри все дипломовані, дотримуються культуру і ввічливість. Гарантія на всі види робіт 12 місяців. Фіксовані ціни !!! Всі ціни остаточні.
Сантехнічні роботи
Услуги
Установка побутової техніки
Надаючи повний комплекс послуг в сфері професійного ремонту, ми пропонуємо установку побутової техніки.
Установка побутової техніки
Услуги
Малярка - фарбування
Малярські роботи це фарбування стін і стель приміщення. Малярка є завершальним етапом оздоблювальних робіт квартири. Перш ніж перейти до фарбування, необхідно якісно підготувати підставу, що б уникнути прояву недоліків офарблюються.
Малярка - фарбування
Послуги
Зварювальні роботи
Надаємо широкий спектр послуг зі зварювання металів і виготовлення металевих виробів. Володіємо всім необхідним для якісного зварювання.
Зварювальні роботи
Услуги
Доставка матеріалів
Закономірно те, що технічні характеристики будь-яких товарів багато в чому обумовлені їх вартістю. У зв'язку з чим перше, що найбільш нас цікавить при виборі будівельних або опоряджувальних матеріалів - це оптимальне співвідношення ціни і якості.
Доставка матеріалів
Услуги
Вивіз будівельного сміття
Надаючи повний комплекс послуг в сфері професійного ремонту, ми пропонуємо вивіз будівельного сміття після виконання нашої робочої бригадою ремонту та оздоблення квартир і будинків в приватному секторі.
Вивіз будівельного сміття
2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені