Ремонт ванних кімнат «під ключ»

Ми пропонуємо комплекс послуг «Ремонт ванної кімнати під ключ». Дизайн вашої ванної кімнати стане неповторним, таким, що відповідає всім вашим бажанням і мріям.
Услуги

«Ремонт ванної кімнати під ключ»

На сьогоднішній день ремонт ванної кімнати є одним з найскладніших видів робіт в ремонті квартир.

Причин тут декілька, це і наявність інженерних комунікацій, і трудомістка заміна сантехнічних приладів, і специфічна обробка приміщення, але саме проблематичне це те, що ремонт ванних кімнат, як правило, відбувається на маленькій площі, де будь-які недоліки в роботі будуть відразу помітні. До того ж непрофесійна заміна сантехніки провокує аварійні ситуації, а це тягне за собою не тільки повторний ремонт ванної кімнати у самого замовника, а й у залитих сусідів.

Ми пропонуємо комплекс послуг «Ремонт ванної кімнати під ключ», в рамках якого виконуються наступні види робіт:

Демонтаж шиферної сантехкабіни, демонтаж перегородки туалет / ванна, очищення стелі від старого покриття, повна шпаклівка поверхні з подальшим фарбуванням або монтаж підвісної рейкової або натяжної стелі. Видалення старої плитки, фарби та інших покриттів, підготовка основи під облицювальні роботи, укладання плитки. Демонтаж старого підлогового покриття, облаштування гідроізоляційного шару, підготовка основи під облицювальні роботи, укладання плитки. Частковий ремонт або повна заміна інженерних комунікацій, таких як водопостачання і каналізаційна система, розводка труб від стояків, установка фільтрів, гребінок і редукторів. Установка ванни, раковини, унітазу, рушникосушки, підключення пральної машини. Навішування сантехнічних приладів і ванних шафок. Електромонтажні роботи (Монтаж теплих підлог, прокладка проводів, установка електричних розеток, монтаж світильників).

Стилі ванних кімнат

Стиль оформлення ванної кімнати повинен бути ретельно продуманим, функціональним і гармонійно доповнювати загальний інтер’єр будинку. Різноманітність будівельних і оздоблювальних матеріалів дозволяє реалізувати у ванній практично будь-яке стилістичне рішення, незалежно від розмірів і планування приміщення. Ось лише деякі стилі ванних кімнат, які можуть бути використані при ремонті.

Класика

Натуральні матеріали, ліпнина, ковані декоративні елементи – все це особливості, якими володіє ванна в стилі класицизму. Відповідно до цього інтер’єру повинна бути підібрана і сантехніка: вітається установка чавунної ванни на декоративних ніжках, використання змішувачів з бронзи, міді або з позолотою. Слід уникати прямолінійних форм як в сантехніці, так і в сантехнічному обладнанні, так як для класичного стилю більш характерні плавні округлі вигини.

Японський стиль

Це вибір для досвідчених цінителів спокою і релаксації. Центральним елементом ванної кімнати в японському стилі стає офуро-виготовлена з натуральної деревини бочка, що заміняє собою традиційну ванну. Основними відмінностями цього стилю є: використання оздоблювальних матеріалів природних деревних відтінків, мінімальна кількість декоративних аксесуарів, простота і строгість форм і пропорцій.

Модерн

Цей стиль універсальний і може використовуватися для оформлення як просторих, так і невеликих приміщень. Ванна в стилі модерн – це прості і стримані геометричні форми, відсутність химерних елементів і аксесуарів, максимальна функціональність і ергономічність кожного елементу інтер’єру.

Прованс

Інтер’єр в цьому стилі оформляється в приємних пастельних відтінках, як прикраса часто використовуються квіткові мотиви і орнаменти. Меблі для ванних в цьому стилі виконується з натуральних матеріалів з використанням технології штучного старіння. І сантехніка, і меблі повинні мати плавні форми, змішувачі – бути виконані з матеріалів, що поєднуються за кольором із загальним інтер’єром.

Звичайно, це далеко не всі можливі стилі ванних кімнат, які можуть бути використані при ремонті. Але незалежно від того, як ви плануєте оформити приміщення, дуже важливо дотримуватися стилістична єдність інтер’єру та вибирати для обробки тільки якісні і вологостійкі матеріали. Домогтися максимальної естетичності і функціональності ванної кімнати вам допоможуть наші професіонали, які не тільки підкажуть найкраще стилістичне рішення, але і втілять його в реальність з використанням найсучасніших матеріалів і технологій.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!