Майстер на всі руки - Спеціаліст широкого профілю

Ви можете викликати майстра додому в будь-який день тижня, і він буде з 9:00 ранку і до 18:00 вечора, з невеликою перервою на обід, допомагати облаштовувати Ваш будинок або квартиру.
Услуги

Надаємо послугу «МАЙСТЕР НА ЧАС». Викликати спеціаліста по ремонту

Комфорт для сучасної людини найбільш актуальний. Завжди існують відволікаючі дрібні ремонтні справи, вони, безумовно, необхідні для затишку і порядку в будинку. Іноді досить складно впоратися з деякими дрібними проблемами, як: повісити карниз, поміняти вимикач або розетку, підклеїти плитку або шпалери, поміняти змішувач на кухні та у ванній, повісити телевізор або люстру. Ми пропонуємо вам послугу «Майстер на годину». За невелику плату, ми готові професійно допомогти вам вирішити проблеми дрібного домашнього ремонту, звільняючи час для сімейного дозвілля, активного відпочинку, гармонії в будинку. Довірте нам ваші дрібні проблеми і комфорт повернеться до вашого помешкання. Ціна дрібних побутових робіт – договірна.

Як відомо, кожен поважаючий себе чоловік повинен виростити сина, посадити дерево і побудувати будинок або хоча б зуміти самостійно зробити ремонт у своїй оселі. Але ж неможливо все знати і вміти, і якщо Ваша сфера професійної діяльності далека від будівництва, то для цього до Вас на допомогу прийде наш майстер на всі руки, який допоможе Вам провести ремонтні або будівельні роботи.

Ви можете викликати майстра додому в будь-який день тижня, і він буде з 9:00 ранку і до 18:00 вечора, з невеликою перервою на обід, допомагати облаштовувати Ваш будинок або квартиру. Отриманий майстер клас для будинку допоможе Вам навчитися робити ремонт у власній оселі самотужки, що в результаті заощадить чимало фінансових коштів. Також майстер на всі руки дуже стане в нагоді одиноким або літнім людям, які не можуть провести у себе вдома повноцінний ремонт і самостійно відремонтувати поточної кран або непрацюючий вимикач. Наш майстер на всі руки допоможе їм в цьому, усунувши всі неполадки. Варто виклик майстра додому 900 грн. в день, протягом якого наш майстер на всі руки виконає малярні і теслярські роботи, відремонтує несправну сантехніку, а також полагодить електропроводку та вимикачі. Майстер на всі руки – це висококваліфікований фахівець широкого профілю, який день у день буде покращувати Ваші житлові умови, поки це буде необхідно.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!