Малярські роботи в квартирі будинку і офісі

Малярські роботи це фарбування стін і стель приміщення. Малярка є завершальним етапом оздоблювальних робіт квартири. Перш ніж перейти до фарбування, необхідно якісно підготувати підставу, що б уникнути прояву недоліків офарблюються.
Услуги

Малярні роботи

Малярські роботи по прикрасі внутрішніх і зовнішніх стін будівель і споруд відносяться до декоративно-оздоблювальних і звуться альфрейная. Характерною особливістю подібних робіт є те, що для їх виконання зовсім не потрібно будь-яких спец навичок або художньої освіти, для з проведення не потрібно багато часу, а малюнок майже завжди є унікальним.

Існує кілька методик проведення подібної робота в залежності від способу нанесення малюнка.

Накатка рельєфними валиками. Застосовується спеціальний верстат складається з двох валиків. Основний володіє необхідним для малюнка рельєфом, а допоміжний виготовлений з поролону або пористої гуми, він є для основного валика джерелом фарби. В процесі нанесення малюнка текстурний валик притискається безпосередньо до поверхні, що фарбується. Під час прокатування до нього притискається допоміжний. Таким чином фарба, передаючись на рельєфний валик при обертанні, наноситися на поверхню у вигляді відповідного малюнка.
Набризк. Для цього методу застосовується кисть або пульверизатор. При використанні кисті її попередньо занурюють в фарбувальний склад і, віджавши надлишки об край ємності з фарбою, вдаряють по заздалегідь підготовленій рейці. Рейка повинна бути добре закріплена щоб її відстань від фарбується таким методом поверхні не змінювалося. Метод вимагає певного досвіду, так як необхідно щоб рух руки і сила удару були по можливості однаковими.
Витягування фільонок. Розділяє різному забарвлені поверхні вузькими кольоровими смугами. Даний метод дозволяє приховати існуючі нерівності в стиках між ними. Може бути створений фільончастої пензлем або трафаретом, методом «набивання». Перший спосіб швидше, другий – простіше в застосуванні. Додатково трафарет дозволить створити нехитрий малюнок або шаблон. Для цього методу застосовують акрилові фарби, які після додавання розчинника стають рідшими і тягучими. В процесі необхідно строго витримувати напрямок.
Аерографія. Один з найбільш складний методів альфрейная робіт, найбільш близька до художнього малювання. Проводиться будь-яким типом фарби за допомогою аерографа. Таким методом можна виконати малюнки будь-якої складності, але він вимагає відповідних навичок від виконавця. Виконується зазвичай на замовлення, людьми з художньою освітою і смаком.

Малярські роботи відносяться до фінішного етапу внутрішньої обробки приміщень, виконуваної при ремонті квартири і ремонті котеджу. Для якісного ремонту квартири або котеджу важливо дотримувати правильну послідовність: спочатку будуємо перегородки і штукатуримо стіни, після вирівнювання стін виконуємо монтаж сантехніки та розведення електрики, розведення труб опалення, розведення труб водопостачання, розведення труб каналізації та електромонтажні роботи, далі заливаємо стяжку підлоги, виконуємо гіпсокартонні роботи і тільки після цього починається етап малярних робіт по шпаклівці, нанесення декоративних покриттів, фарбування стін і стель, обклеювання стін шпалерами.

Етап малярних робіт є підготовку поверхні до фарбування: шпаклівка, грунтовка, нанесення декоративних покриттів – фарби, шпалер або структурної штукатурки. Декоративні покриття виконують кілька функцій: збільшують термін експлуатації поверхонь і надають їм естетичний зовнішній вигляд. У дизайні квартири малярні роботи один з головних видів оздоблювальних робіт, який задає тон загальному стилю інтер’єру.

Проведення «малярки» під ключ і частково включає наступний перелік робіт:

  • Видалення старого покриття (фарба, шпалери і т. д.) – ціни на демонтаж
  • Грунтовка, шпаклівка і ошкурювання поверхонь
  • Обклеювання стінових панелей шпалерами
  • Малярські роботи по гіпсокартону
  • Фарбування стель, стін
  • Оштукатурювання стінових панелей, стель
  • Декоративна штукатурка
  • Фарбування труб і опалювальних приладів.

Виконуємо всі види ремонтних і малярських робіт!
Беремося за будь-яку роботу і дрібні і великі обсяги!

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!