Сантехнічні роботи при ремонті квартир і офісів

Викликати сантехніка просто - зателефонуйте за номером на сайті і наш майстер приїде в будь-який час доби по всьому Запоріжжю. Майстри все дипломовані, дотримуються культуру і ввічливість. Гарантія на всі види робіт 12 місяців. Фіксовані ціни !!! Всі ціни остаточні.
Услуги

Виконання сантехнічних робіт при ремонті квартир, офісів, заміських будинків

Незалежно від того, робите ви ремонт в квартирі або в заміському будинку, погодьтеся, одним з найважливіших етапів будуть сантехнічні роботи. По-перше, від правильного вибору сантехніки і грамотного монтажу залежить здоров’я всіх проживаючих будинку людей. По-друге, неякісний монтаж в процесі експлуатації може привести до великих фінансових втрат. По-третє, грамотна установка сантехніки в принципі полегшує нам життя і робить нас щасливими: хто не любить освіжитися під ранковим душем або розслабитися ввечері в гарячій ванні з ароматною піною?

Сантехнічні роботи діляться на локальні і масштабні. Перші проводять у міру поломки того чи іншого предмета, другі ж рекомендують проводити раз в 20-25 років, і вони припускають повну заміну приладів і комунікацій. Цей цикл розрахований на основі терміну експлуатації водопровідних труб. На час ремонту слід використовувати труби з пластика, металопластика, поліетилену або міді.

Приступивши до ремонту сантехніки, слід розвести трубопровід по приміщеннях квартири. Одночасно з цим можна замінити каналізаційні труби. Для ділянок труб, прихованих в стінах або підлозі, потрібно створити спеціальний захист, наприклад, ПВХ-ізоляцію в формі гофрованої труби. Це важлива необхідність, яка вбереже стіни і підлоги вашої квартири від руйнувань, пов’язаних зі скупченням конденсату або розширенням самої труби від термічного впливу.

До того ж вона буде захищена від пошкоджень механічного характеру. Встановлюючи труби опалення, не слід змінювати кути нахилу і місця проходження без особливих на те причин. Якщо ж ви робите перепланування або пристрій системи водопостачання та опалення квартири, настійно рекомендуємо звернутися до послуг фахівців, щоб уникнути утворення повітряних пробок.

Не слід розміщувати стояки каналізації в стіні, оскільки в багатоквартирному будинку до них потрібно вільний доступ. Стояки, прокладені в технологічних шахтах, можна закрити. При прокладанні трубопроводу в шахтах корисно встановити на них лічильники для холодної і гарячої води.

Поставтеся до вибору сантехнічного обладнання з максимальною відповідальністю. На особливу увагу заслуговує матеріал, який буде використаний для виготовлення системи водопроводу. Найвищий попит на сьогоднішній день – на пластикові труби. Ми отримуємо довговічні комунікації при досить низькій ціні, а роботи з ними відрізняються високою технологічністю.

Інший популярний матеріал – металопластик. Однак тут слід врахувати особливості пристрою фитинга, наприклад, недоцільність розміщення труб в стінах і підлозі, оскільки з часом ущільнення з гуми втрачають свою еластичність, що веде до порушення герметичності всієї системи. Час від часу з’єднання фітинга доведеться підтягувати протягом процесу експлуатації. Іноді буває необхідно проводити сантехнічні роботи з використанням сталевих труб із захисним цинковим шаром.

Щоб уникнути руйнування антикорозійного шару, рекомендується не зварювати такі труби гарячої зварюванням. Термін експлуатації таких труб тоді сильно скорочується. Мідні труби підійдуть для автономної опалювальної системи із спеціальним теплоносієм. Для системи водопостачання мідні труби не підходять через вміст у воді хлору, руйнівно впливає на цей метал.

При установці каналізаційних труб більшу перевагу віддається трубах з пластика. Для виготовлення каналізаційних труб виробники використовують такі матеріали, як поліпропілен, поліетилен і полівінілхлорид. Труби з поліетилену, завдяки своїм товстим стінок, мають кращі характеристики по міцності і звукоізоляції.

Через відсутність напору в системі каналізаційних труб знижуються вимоги до з’єднання герметичності. Завдяки поєднанню з допомогою гуми в розтрубах проведення монтажних робіт стає досить простим і нетрудомісткі.

Наступний етап після монтажу труб – оздоблювальні роботи на місцях укладання сантехнічного обладнання. Обов’язково зверніть увагу на фіксацію розтрубів, щоб було можливо в подальшому встановити сантехніку. Використання м’яких гофрованих труб і гнучких з’єднувальних шлангів значно спростить монтаж сантехніки.

Якщо ви плануєте укласти підлогу плиткою, пам’ятайте, що це слід робити після того, як прокладете труби, але перед установкою сантехніки, в першу чергу, унітазу. Після того, як оздоблювальні роботи завершені, можна приступати до установки сантехнічних приладів. У більшості випадків раковину прикріплюють до стіни за допомогою анкерних болтів або кронштейнів і за допомогою з’єднувальних шлангів підключають до водопостачання.

Ванну встановлюють на підставку або на підлогу. Унітази, як правило, кріплять за допомогою шурупів, вкручувати в заздалегідь підготовлені в підлозі дюбеля. В ідеалі слід приєднати унітаз до стіни, використовуючи кронштейни в місці з’єднання унітазу із зливним бачком. Після цього гофрований патрубок приєднується до унітазу і стояку. Використовуючи перехідний шланг, до бачка підводять воду.

Головна складність сантехнічних робіт полягає в ретельної попередньої плануванням від основних етапів до найдрібніших деталей з чітким уявленням послідовності робіт. І якщо ви все зробите правильно, то зможете без зайвих турбот довго користуватися сантехнікою. Вдалого вам ремонту!

Основні види робіт:
Монтаж гарячого і холодного водопостачання;
Монтаж системи каналізації;
Монтаж системи опалення;
установка сантехнічних приладів;
Підключення побутової техніки.
Пристрій водяних підлог.
Монтаж (заміна) радіаторів (батарей) опалення
Монтаж (заміна) труб гарячого і холодного водопостачання всередині квартири
Монтаж (заміна) стояка каналізації
Монтаж (заміна) фанових труб в квартирі
Установка (підключення) пральної машини
Установка (підключення) посудомийної машини
Установка (підключення) водонагрівача (бойлера)
Установка (підключення) газової колонки
Установка (заміна), ремонт унітазу
Установка (підключення) інсталяції
Установка (заміна) ванн
Установка (підключення) душової кабіни
Установка (підключення) рушникосушки
Установка (заміна) раковин, мийок
Установка (заміна) змішувача
Установка меблів для ванної
Установка (підключення) біде
Установка (підключення) подрібнювача відходів
Установка котлів опалення
Установка лічильників води
Установка і заміна сантехнічних приладів
Монтаж теплого водяного статі
Комплексний ремонт

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!