Підготовка стін і поклейка шпалер

Підготувати стіни і правильно їх обклеїти шпалерами, один з найважливіших етапів в ремонті квартири. Важливо дотримуватися всіх правил і технології при обклеювання шпалерами, при підготовці поверхні під шпалери і після обклеювання стін шпалерами.
Услуги

Поклейка шпалер: від підготовки поверхні до нанесення полотен

Обклеювання шпалерами – це один з найпоширеніших і простих способів обробки стін. Він має дві важливі переваги, а саме: велика різноманітність видів шпалерного матеріалу і доступна ціна.

Щоб якісно поклеїти шпалери на стіни, слід дотримуватися простих правил. Так ви зможете закінчити ремонт без зайвих нервів і великих тимчасових витрат.

Підготовка поверхні і вибір клею

Поверхня, яка буде оформлена новим матеріалом, необхідно в обов’язковому порядку підготувати. Насамперед стіни слід повністю очистити від старих шпалер. Для цього існує перевірений спосіб: шпалери змочуються теплою водою і через деякий час просто зіскоблювати шпателем.

Тепер необхідно оцінити стіну на наявність тріщин і нерівностей. Якщо таких не виявлено, то клеїти шпалери буде набагато простіше. При виявленні будь-яких вад на поверхні стіни слід вдаватися до рішучих заходів. Всі без винятку сколи та тріщини потрібно закрити штукатуркою.

Потім всю стіну слід зашпатлевать для отримання рівної поверхні. Коли шпаклівка просохне, то стіну потрібно покрити ґрунтовкою. Для цього зазвичай використовується для шпалер клей, розведений водою.

При виборі клею, як правило, краще керуватися тим, які ви будете використовувати шпалери. Відповідно, якщо шпалери щільні або широкі, то клей повинен бути більш надійним.

Процес поклейки шпалер

Всі підготовчі роботи будуть завершені, і значить, можна приступати безпосередньо до наклеювання шпалер.

Для початку заготовлюється необхідну кількість полотен. Зі стіни знімається мірка, і відміряється потрібна довжина шпалер. Не забудьте залишити невеликий запас на полотні, якщо раптом попадеться ділянку, де стеля вище, ніж в інших місцях. Після висихання шпалер зайві шматочки можна буде обрізати.

Далі шпалери і стіни слід промазати клеєм. Після того, як полотна просочаться, можна переходити до приклеювання. До речі, якщо використовуються шпалери на флізеліновій основі, то наносити клей потрібно тільки на стіни.

До стіни полотно кріпиться зверху. Спочатку слід приклеїти кромку, а за тим і все полотно, поступово притискаючи його до стіни. Важливо видалити з-під нього все повітря і розгладити зморшки. Якщо не виходить позбутися від здуття – проколіть його голкою.

Зазвичай шпалери сохнуть від 24 до 48 годин – все залежить від їх типу. На цей період всі вікна і двері в приміщенні повинні бути закриті. У приміщенні, яке знаходиться на сонячній стороні і сильно прогрівається, вікна краще закрити який-небудь темною тканиною.

Для того щоб Ви не втрачали свій час і нерви, ми пропонуємо послуги малярів професіоналів, які не тільки поклеїти шпалери, але і виконають весь комплекс оздоблювальних робіт.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!