Збірка і установка - монтаж душових кабін

Виконуємо збірку, установку, ремонт і монтаж душових кабін. Виконують монтаж душових кабін кращі фахівці сантехніки.
Услуги

Послуги сантехніка по монтажу душової кабіни

Послуги сантехніка можуть знадобитися в квартирі, де уде живуть люди, в новому житлі або приватному будинку. Працювати з сантехнікою самостійно досить складно, тому фахівці з ремонту завжди рекомендують звертатися до професіонала.
Професійно навчені сантехніки мають безліч переваг:
1. Працюють швидко і якісно
2. Дотримуються етапність виконання робіт
3. Використовують спеціальне обладнання
4. Знижують ризик можливих проривів і протікання
5. Дають гарантію на виконану роботу
6. При необхідності виносять будівельне сміття і залишають чистоту в приміщенні

Монтаж душової кабіни вимагає великої кількості знань і спеціальних навичок. Зазвичай при доставці кабіни, вантажники просять перевірити комплектацію товару і цілісність скляних поверхонь. Після цього ви можете дзвонити установників і домовлятися на якийсь певний день. Деякі магазини пропонують безкоштовну установку при покупці душових кабін певних марок. Це дуже зручно, адже вам не доведеться шукати фахівця в іншому місці і уточнювати, чи може він працювати з подібною технікою.

Найчастіше душова кабіна є альтернативою ванній в маленькому приміщенні. Вона дуже зручна для швидкого прийняття душу і дозволяє замочувати білизну в чаші середньої глибини. Додатковими перевагами кабіни є контрастний душ, масаж, ефект дощу, радіо і навіть вбудований телефон. Уважно варто поставитися до вибору місця, в якому планується установка кабіни. Поблизу повинні бути труби, електромережу та вільний простір для входу і виходу з душу.

Пол під душовою кабіною повинен бути максимально рівним, а кут між стінами може становити лише 90 градусів. Насамперед сантехніки встановлюють піддони, потім зливні шланги. Піддон – це основа всієї кабіни, тому він повинен бути встановлений надійно. Стіни кабіни найчастіше кріпляться за допомогою болтів. Двері зазвичай монтують після установки стін і стелі. Після того як всі деталі зібрані, сантехніки підключають кабіну до електрики і водопостачання. В ході даної роботи потрібно використовувати якісний герметик, який буде перешкоджати проникненню води в непотрібні місця.

Заключним етапом йде перевірка стійкості, герметизації швів, роботи електромережі, подачі води, рух дверей. Після того як фахівці покличуть вас перевірити роботу, потрібно буде підписати акт. Задайте всі ваші запитання по експлуатації та користуйтеся пристроєм.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!