Пристрій і ремонт електрики в квартирах і офісах

Пристрій електрики в квартирі - одна з найвідповідальніших областей в будівництві, адже від цього залежатиме безпека всіх мешканців. Саме тому, роботи найкраще довірити нам - у нас працюють фахівці, які виконають монтаж по всім нормам і з усіма вашими побажаннями, а результат буде радувати вас довгі роки.
Услуги

Пристрій електрики в квартирі – одна з найвідповідальніших областей в будівництві, адже від цього залежатиме безпека всіх мешканців. Саме тому, роботи найкраще довірити нам – у нас працюють фахівці, які виконають монтаж по всім нормам і з усіма вашими побажаннями, а результат буде радувати вас довгі роки.

Давайте зупинимося детальніше на ремонті електрики і розберемося, які види робіт можна до нього віднести.

Звичайно це заміна електролічильників, так як більшість з них вже застаріли і не відповідають необхідному класу точності. Крім цього, нові прилади будуть вважати електрику точніше, що дозволить вам економити гроші на комунальних платежах.

Заміна вимикачів, розеток (в тому числі TV та інтернет), бра, люстр – теж важливе захід у рамках ремонту. Це дозволить перенести освітлювальні прилади, розетки і вимикачі в більш зручне місце, наприклад, після ремонту або перепланування меблів.

Заміна УЗО і автоматів необхідна для гарантії безпечної роботи електромережі. Це охоронить її від перевантажень або короткого замикання. УЗО захистять від ураження струмом, якщо хтось випадково доторкнеться до проводу без ізоляції.

Підключення побутової техніки: водонагрівача, пральної машини і інших великих електроприладів. Такі роботи краще здійснити професіоналам, так як потрібно заземлення розеток і підключення до лічильника.

До ремонту електрики можна також віднести додатковий електромонтаж, він необхідний в тих випадках, коли наприклад ви розширили заміський будинок або дачу і потрібно розведення електрики в нових приміщеннях. Дані роботи повинні бути правильно спроектовані і затверджені спеціальними службами.

Якщо виникло коротке замикання або вибило пробки – це показник того, що в електромережі не все так гладко і варто потурбуватися її оглядом, щоб виконати при необхідності дрібний ремонт.

Як ви могли переконатися, ремонт електрики являє собою цілий перелік робіт, виконавши які можна домогтися безпеки і комфорту свого помешкання.

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!