Оздоблення квартир і офісів

Виконуємо обробку в квартирах, котеджах, офісах. Надаємо якісні послуги з обробки, спрямовані на поліпшення вигляду вашого приміщення, створення стильного дизайну. Оздоблювальні роботи, виконані нашими майстрами, дають можливість милуватися красивим інтер'єром і піднімають настрій.
Отделочные работы

Професійні оздоблювальні роботи в квартирах і офісах

Оздоблення приміщень досить непросте завдання. Це пояснюється різноманітністю будівельних матеріалів і індивідуальними особливостями кожного споруди. Тому, за допомогою в проведенні подібних робіт, краще звернутися до професіоналів.

Внутрішнє оздоблення

Внутрішнє оздоблення є комплексом заходів, спрямованих на перетворення приміщення. Подібний процес складається з декількох етапів.

Для початку здійснюються чорнові роботи. Тут мається на увазі демонтаж строго покриття і підготовка поверхонь. Далі проводиться оштукатурювання стін, стяжка підлоги, електромонтажні та сантехнічні роботи.

Після цього можна приступати до фінішної обробки. Тут здійснюється монтаж підлогового покриття, декоративних елементів і підключення різних електричних приладів.

Подібний підхід можна застосувати в обробці як офісів, так і квартир. Однак, відмінною рисою комерційних приміщень є великий потік людей. Тому матеріали, використовувані в ході будівництва, повинні мати високу стійкість. Зокрема, для оформлення вестибюля і сходових прорізів краще застосовувати гранітну плитку. Щоб замаскувати велику кількість кабелів, проводів і датчиків використовують підвісні стелі. Крім цього, необхідно подбати про звукоізоляцію і освітленні, що не так важливо при ремонті квартир.

Плюси

Професійні оздоблювальні роботи мають ряд переваг. Наприклад, замовник може не брати участь у всіх етапах будівництва. Він повинен тільки затвердити конструкторський проект і обговорити терміни закінчення робіт. Звернення до грамотних фахівців допоможе значно заощадити час і кошти.

Варіанти

Варіантів внутрішнього оформлення приміщень досить багато. Наприклад, акрилова фарба або емаль відмінно підійде для декорації стелі або стін. Однак, найбільш затребуваним матеріалом вважаються шпалери. Найчастіше фахівці віддають перевагу вініловим, так як вони довго зберігають привабливий зовнішній вигляд. Клеїти шпалери краще на попередньо вирівняну поверхню.

В якості підлогового покриття можна використовувати шпунтовану дошку. Вона стійка до впливу вологи і має адекватну вартість. Більш дорогим матеріалом є паркет. Однак, він потребує бетонної стяжки. Також застосування в обробки підлоги знаходить ламінат, плитка і лінолеум.

Особливості

Після завершення укладання по стінах переходять до підлогової плитки. Статеве плитку важче «підганяти» за розміром – вона набагато міцніше кераміки для облицювання стін. Тому спочатку і проводять монтаж підлогового покриття, а після «спокійно» доповідають відсутній ряд на стіні. Крім того, таке з’єднання площин має кращу стійкість до протікання. Найбільш важко розрізати керамічний граніт – у нього не тільки міцна глазур, а й серцевина. Раджу використовувати для різання хороший «алмаз», з дешевими колами тільки намучиться.

Загалом принцип монтажу плитки на підлогу ідентичний «стіновий» методикою. Але є і деякі особливості: спочатку на прогрунтовану стяжку наноситься розчин, що клеїть, після (безпосередньо під місцем приклеювання плитки) рівномірно наноситься ще один шар розчину, за яким «проходять» гребінкою. Потім плитку, також промазану тонким шаром клею, укладають на своє місце. При рівній стягуванні і великому розмірі статевої плитки процес укладання піде швидко – площину «за замовчуванням» вийде рівною, потрібно просто стежити за сходженням кутів.

Оздоблювальні роботи це фінішний етап в будь-якому ремонті. Однак, не варто недооцінювати цей вид робіт. Саме ці роботи створюють комфорт в приміщенні, візуально збільшують або скорочують простір, радують своїми барвами і квітами красивого інтер’єру. Тому необхідно дуже ретельно підходити до оздоблювальних робіт, це завершальний етап в ремонті квартири.

Правильно підібрані матеріали і кольори допоможуть вашому дому стати оазисом любові і тепла, а в офісі створять продуктивну робочу обстановку. Всього цього можна досягти при правильному виборі компанії для виконання оздоблювальних робіт. Ми готові надати вам індивідуальний підхід і безцінний професійний рада фахівця. Для нас є визначальними ваші побажання і кінцевий результат. Неможливо переоцінити ваші позитивні емоції, після закінчення оздоблювальних робіт. Довірте свій успіх справжнім фахівцям!

Замовити послугу прямо зараз!

2012-2020 © Компанія "Ремонти". Всі права захищені

Надішліть заявку і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!